Haber
Somaspor ile Denizlispor yarın karşı karşıya gelecek
![](https://tuzluca-haber.com.tr/wp-content/uploads/2023/10/somaspor-ile-denizlispor-yarin-karsi-karsiya-gelecek-Z1YDQ3gF.webp)
TFF 2. Lig Kırmızı Grup’ta Ege temsilcisi Somaspor ile Denizlispor yarın karşı karşıya gelecek. Soma Atatürk Stadı’nda oynanacak karşılaşmanın başlama düdüğü saat 14.00’te çalacak. Ligde sezona 3 üzerinden 3 yaparak başlayan Somaspor, ardından son 6 karşılaşmada galibiyet hasreti yaşadı. Siyah-beyazlı ekip puan tablosunda 13 puanla altıncı sırada yer alıyor. Çoğu genç kadrosuyla son iki maçını kaybeden Denizlispor, haftaya 11 puanla 12. sırada girdi.